Tło makieta Alfabet

Drodzy Rodzice!

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 została zakończona. O ewentualnej możliwości zapisu dziecka do przedszkola prosimy dowiadywać się w sekretariacie placówki

Program adaptacyjny

Dla Dziecka światem bezpiecznym jest świat, który już zna. Pierwsze tygodnie w przedszkolu bywają trudne zarówno dla dzieci jak i rodziców. Jest to czas zmian, które wiążą się niekiedy z silnymi przeżyciami i dlatego warto, by zarówno Rodzice jak i dzieci przygotowali się na powitanie przedszkola.

Zajęcia adaptacyjne mają na celu łagodne, mądre i pełne zabawy wprowadzenie Dzieci i Rodziców w przedszkolny świat. Są to zajęcia dla Dzieci, które po raz pierwszy wkroczą w przedszkolny świat oraz dla tych, które są już przedszkolakami, a teraz dołączają do naszego grona. Spotkania prowadzone są zgodnie z wcześniej ustalonym programem przez nauczycielki naszego przedszkola. Dzięki tym zajęciom Rodzice i Dzieci mają okazję poznać przedszkole, organizację placówki i propozycje programowe.

Uwaga: Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do gminnych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2025/2026 prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Tło makieta Kretki

Rekrutacja na rok szkolny 2025/2026

Prosimy o śledzenie ogłoszeń zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolesleza.pl .
Pojawią się tam informacje o planowanym zebraniu dla rodziców przyjętych dzieci oraz o terminie podpisania deklaracji pobytu (funkcjonują zamiast dawnych umów z rodzicami).

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie 71 7896899 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub mailowo przedszkolebw@lpt.pl .

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola