Organizacja PDF Drukuj

1. Organami przedszkola są:

• Dyrektor przedszkola
  • Rada Pedagogiczna
  • Rada Rodziców

Kompetencje działania poszczególnych organów przedszkola znajdują się w statucie przedszkola.

2. Przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, zgodnie z projektem organizacyjnym pracy placówki, zatwierdzonym przez organ prowadzący przedszkole.

3. Przedszkole pracuje w godzinach od 6.30 do 17.00, od poniedziałku do piątku z dziećmi zgrupowanymi w ośmiu oddziałach.

4. Przerwy wakacyjne w pracy przedszkola ustalane są na wniosek dyrektora przez organ prowadzący.

5. Do realizacji celów statutowych przedszkole posiada:

• 9 sal dydaktycznych
  • salę do zabaw ruchowych i zajęć dodatkowych
  • szatnię
  • pomieszczenia kuchenne z zapleczem
  • ogród przedszkolny

Więcej informacji dotyczących organizacji pracy przedszkola zawartych jest w statucie pod adresem strony, regulaminie organizacyjnym oraz na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole.lpt.pl.

Załączniki:
PlikOpisDodałRozmiar
Pobierz (regulamin-organizacyjny.pdf)regulamin-organizacyjny.pdfRegulamin organizacyjnyAnna Kaszczuk53 Kb

Osoba, która wytworzyła informację: Anna Kaszczuk
Osoba, która odpowiada za treść: Anna Kaszczuk